סיכומים

חדשות iOS מהשבוע האחרון

השבוע, שוחררה הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה iOS- מדובר במערכת הפעלה iOS 7.1.1, ששוחררה בלי הודעה מוקדמת מאפל. אין חידושים גדולים בגרסה החדשה, אך בהחלט ניתן להבחין בשיפור משמעותי בזיהוי טביעות אצבע, שיפור בחיי הסוללה ומספר שיפורים קטנים נוספים.

קרא עוד »

יריית פתיחה | מה צופה לנו שנת 2014?

התחילה לה שנה אזרחית חדשה, אשר טומנת בחובה כל טוב והבטחות רבות. עבור אפל, כל שנה היא מוגדרת כ"קסומה/מדהימה" - נראה כי בשנת 2014 אפל מתכוונת לשמור על שמות התואר הללו. טים קוק הבטיח כי אפל תספק בשנת 2014 חידושים מדהימים בתחומי החומרה, התוכנה והשירותים – השילוש הקדוש.

קרא עוד »

סיכום 2013 | ברוכים הבאים ל-2014

סוף השנה היא זמן מעולה להביט אחורה, לסכם את השנה, לחלום על כל הדברים שתרצו לעשות ולהשיג בשנה הקרובה.

קרא עוד »

סטטוס פריצת iOS 7 הנחשקת

בתוך כל האשמות הטרולים ואזעקות השווא, נראה כי הפריצה עבור iOS 7 מבית evad3rs תעוכב . דווח ע"י האתר idesigntimes כי pod2g דחה את ההאשמות הנוגעות לפריצות שנגנבו והתייחס אליהן כשמועות בלבד, אבל לצערנו הרב, עולה הרושם כי הפריצה מתקדמת לאט.

קרא עוד »

תם ונשלם לו פאנל המפתחים – ותודה שהייתם עימנו (הסיכום בפנים)

מעבר להורדת האפליקציות והמשחקים בחנות האפסטור, קיים לו עולם קצת פחות זוהר ממה שרובכם חושבים. שכן להיות מתכנת ולפתח אפליקציות לאפסטור, עלול להסתכם בלא מעט כאבי ראש ותסכולים לא מעטים, אך בסופו של דבר- בחוויה עצומה.

קרא עוד »

סיכום האירוע | iPhone 5C – המכשיר האולטימטיבי שכולם יכולים להרשות לעצמם

בתחילת הערב טים קוק הכריז: "בשנים הקודמות, הורדנו את מחירו של האייפון הקודם כשהשקנו מכשיר חדש, אך השנה - לא עוד" הכירו בבקשה את מכשיר ה-iPhone 5C. השינוי הגדול ביותר במכשיר - המראה החיצוני, ששונה כמעט לגמרי וכעת החלק האחורי עשוי כולו מפלסטיק בצבעים שונים - ירוק, כחול, צהוב, אדום ולבן.

קרא עוד »

נציע מגוון פיצרים…. שאף אחד לא צריך!

ב-2012 שהתחיל כנס המפתחים אפל החליטה לשנות את האווירה ע"י מערכון קצר של סירי ש"ירד" על המפתחים, קצת על המתחרים ואפילו טיפה על אפל עצמה. היה משעשע וחמוד ועד היום זה מעלה אצלי חיוך. ב-2013 לפני שלושה חודשים אפל העלתה משהו קצת שונה.

קרא עוד »

מבט על השנתיים הראשונות של טים קוק כמנכ"ל אפל

אפשר רק לדמיין מה זה לנסות ולהשתלט על תפקיד מנכ"ל בחברה גדולה ומוצלחת כמו אפל, לנסות לחקות אדם כמו סטיב ג'ובס. אבל טים קוק הצליח עד כה לעשות את זה. הנה כמה מהרגעים הבולטים יותר מתקופת כהונתו בת השנתיים...

קרא עוד »