יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

TROPHiT – שחקו וזכו בפרסים

מחפשים משחקים ואפליקציות שנותנות לכם פרסים אמיתיים על ההישגים שלכם? הכירו את TROPHiT.

קרא עוד »

חדש באפסטור – לק בסטייל

כל הטכניקות והשיטות למריחת לק שרצית לדעת לעשות עכשיו באפליקציה אחת!

קרא עוד »

חדש באפסטור! – תיאוריה בחינם

לימוד תאוריה בדרך הכי ק-ל-ה!! וכעת יוצאת הגירסה חינאמית הכוללת פרסומות (אך מספיקה בהחלט). אחרי לימוד כזה, צריך להתאמץ כדי להיכשל!

קרא עוד »

iTools | איך להעלות שירים לאייפון ולהישאר שפויים…

זה התחיל מהודעות מלחיצות, שהאיצו בי לשדרג את מערכת ההפעלה של המכשיר שלי, זה נמשך בניסיונות כושלים להבין היכן מופיעה התיקייה של האייפון, והסתיים במפח נפש כשהבנתי סוף כל סוף שהתיקייה הנחמדה שנפתחה כמו קסם מכילה רק תמונות, ובעצם אין לי שום דרך להגיע לתיקיית השירים...

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | BCalendar – Birthdays Calendar

האפליקציה BCalendar הינה אפליקציה בפיתוח ישראלי שכל מטרתה היא להקל עליכם את כל עיניין התזכורות לימי ההולדת של המשפחה והחברים. וכעת האפליקציה מוצעת בחינם לזמן מוגבל!

קרא עוד »

עדכון גרסה לאפליקציית ערוץ המדיה שלכם – Mobli

Mobli למי שעדיין לא הספיק להכיר, היא אפליקציה בפיתוח ישראלי שיצאה כבר לפני כשנה לחנות האפסטור. מסתבר שהצליחה מאז לעשות הרבה גלים ברחבי העולם ואף מציעה תחליף מעולה לאפליקציית האינסטגרם הידועה, אולי גם מעצם העובדה שכמה מפורסמים האמינו והחליטו להשקיע באפליקציה זו כגון: ליאונרדו דיקפריו, טובי מגווייר, רוכב האופניים לאנס ארמסטרונג ועוד, או אולי משום שפשוט מדובר באפליקציה ממש ממש טובה. כעת האפליקציה עודכנה לגרסה חדשה שמספרה הוא (2.07.431218).

קרא עוד »

התוכנה StifleStand שוחררה למערכת ההפעלה חלונות

להזכירכם, כל מטרתה של התוכנה הגאונית הזו היא להחביא את האייקון הכל כל שנוא על רוב המשתמשים: "דוכן העיתונים" בתוך תיקיה, כך שלפחות לא תראה לעין ולא תהרוס את צורתו היפה של ה- SpringBoard שלכם.

קרא עוד »

תוכנה חדשה בשם StifleStand מאפשרת לכם להחביא את דוכן העיתונים (Newsstand) במכשירים שאינם פרוצים

למרות שאני באופן אישי עדיין משתמש מידי פעם באפליקציית ה- Newsstand (דוכן העיתונים), אני יכול להבין מדוע רבים מכם מוצאים אותה חסרת ערך לחלוטין. אם כך, מדוע אפל ממשיכה לדחוף את האפליקציה הזו מול עינינו למרות שרבים מאיתנו כלל לא משתמשים בה?

קרא עוד »