יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

המשחק Lich Defense שוחרר לאפסטור

קוסם מלכותי שאחראי על הגנת השער מהעולם האכזר, מבין שעליו להפוך לליץ' על-מנת להגן לעולמים מאחרים מלהגיע אל הדלת, אך בני האדם הטיפשים לא מבינים זאת ורוצים לא רק לעבור בדלת, אלא גם להשמיד את הליץ' בדרך.

קרא עוד »

פרטים חדשים על העדכון העתידי ל- Minecraft Pocket Edition

המפתחים של גרסת ה-iOS של מיינקראפט הכריזו על הגרסה הבאה, גרסה 0.4.0 .נראה שצוות הפיתוח עמל קשה כדי להוסיף מספר אלמנטים חשובים למשחק שתיבות הוא אחד מהם. תיבות ניתנות לבניה מהחומרים הנמצאים בעולם ומאפשרים לשחקן לאכסן את מה שהם מוצאים ואוספים. בנוסף לתיבות, גם מיטות נוספו למשחק.

קרא עוד »

המשחק Doodle Jump עודכן לגרסה חדשה

המשחק המצליח Doodle Jump שהצליח למשוך אחריו מיליוני מעריצים משוחרר בגרסתו החדשה שמספרה 3.0 ועם נושא משחק חדש NINJA THEME.

קרא עוד »

אוסף המשחקים של השבוע | המשחקים שגרמו לי לא להפסיק לשחק

ריכזתי עבורכם את כל המשחקים שהצליחו להרשים אותי במהלך השבוע האחרון. חלקם זכו לתשבוחות רבות באפסטור, ולכן חשבתי לדווח לכם על אותם המשחקים כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהם. מוכנים לצאת לדרך? בואו נתחיל...

קרא עוד »

המשחק Modern Combat 3: Fallen Nation עודכן לגרסה חדשה (1.1.0)

המשחק Modern Combat 3: Fallen Nation שעליו דיברנו לאחרונה כאן, עודכן כעת לגרסה חדשה (1.1.0). כאשר המלחמה מגיעה אלינו, זה בדיוק הזמן לנטוש את כל הפחדים ולהילחם. לחובבי משחקי הלחימה והיריות, זהו המשחק האידאלי עבורכם.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | המשחק Panic At The Pump

במשחק "פאניקה במשאבה" המוצע כרגע בחינם לזמן מוגבל, אתם משחקים כעובד בתחנת דלק אשר נאלץ להתמודד עם זרם בלתי פוסק של לקוחות.

קרא עוד »

Bubble Speed – גרסה מיוחדת למשחק Bubbles, בחינם לזמן מוגבל – מהרו להוריד!

המשחק Bubble Speed, מתמקד כמובן בגימיק המשחק Bubbles המוכר והידוע לכולנו, כאשר המשימה העיקרית נמצאת בלב האוקיינוס, בתוך הים, משחק מיוחד, השופע בהרבה שלבים וכמובן הכיף וההנאה של משחק ה-Bubbles הרגיל המוכר לכולנו.

קרא עוד »

Leave Devil Alone – בחינם לזמן מוגבל, מהרו להוריד!

כל מי שאוהב את משחקי ה Tower Defence ובמיוחד את המשחק הממכר Plants vs Zombies בהחלט יאהב את המשחק Leave Devil Alone, והוא בחינם לזמן מוגבל, מהרו להוריד!

קרא עוד »