יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

איך תמחקו מידע ומסמכים המאוחסנים ב-iCloud?

אם אתם נוהגים להשתמש בשירותי האחסון של iCloud ייתכן שמדי פעם בפעם יהיה עליכם לבצע ניקיון של שטח האחסון היקר שלכם, על מנת לא למצוא את עצמכם ללא שטח אחסון זמין נוסף.

קרא עוד »

כיצד לייצא אנשי קשר מכונן iCloud?

ישנן אין ספור אפשרויות המאפשרות לנו לייצר את אנשי הקשר שלנו על מנת לשמור אותם על קובץ או להעביר אותם למכשיר אחר. ישנן אפליקציות המסייעות לנו לבצע את זה, ולפעמים אפשר לעשות את זה ישירות ממערכת ההפעלה המקורית של המאק. אבל מה אתם עושים אם המאק שלכם אינו נגיש, ואתם רוצים לייצא את כל אנשי הקשר שלכם?

קרא עוד »

סובלים מאנימציה איטית במערכת Yosemite?

אם יש לכם מחשבי מאק המריצים את מערכת ההפעלה Yosemite ייתכן שאתם חווים אנימציות איטיות על גבי ממשק המשתמש שלכם. הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת היא להעלות את expose מה שאמור להאט מאוד את מהירות האנימציות והמעברים של המאק. אם אכן כך קורה, ישנו טיפ שאתם רוצים ללמוד וליישם על מנת לזרז מעט את האנימציות וליהנות מחוויית שימוש מהנה יותר.

קרא עוד »

מדריכים | כיצד להקליט וידאו מהאייפון למק שלכם?

אם אתם רוצים לבצע הקלטת וידאו לצורך מדריך מצולם, הקלטת מהלכי משחק או כל מטרה אחרת, תוכלו לעשות את זה בקלות באמצעות OS X Yosemite, ללא צורך באפליקציה צד ג' כלשהי. הסוד הוא בשימוש בקוויקטיים שיודע לא רק להראות סרטים אלא גם להקליט וידאו ואודיו, ולזהות אותם באופן אוטומטי כאשר הם מגיעים ממכשירי iOS.

קרא עוד »

איך לתרגם במהירות דפי בספארי, לאייפון ולאייפד?

אם אתם משתמשים בספארי, תוכלו לתרגם דפים במהירות באמצעות מילון Bing. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לעמוד שאתם רוצים לתרגם וללחוץ על מספר כפתורים. וכך עושים זאת:

קרא עוד »

מדריך | שיתוף משפחתי באייפון

לפני שעושים שימוש בתכונה, רצוי שראש המשפחה יבצע את ההגדרה הראשונית ויוסיף את חברי המשפחה אל תוך מרחב השיתוף. בתהליך זה מוגדרים אמצעי התשלום, ומספר הזיהוי עבור כל בן משפחה. לאחר יצירת החשבון, תוכלו להזמין את בני המשפחה להצטרף לקבוצת השיתוף. תוכלו להזמין עד 6 בני משפחה.

קרא עוד »

איך לשתף את כרטיס ה-Passbook שלכם באמצעות האייפון?

אם אתם משתמשים בכרטיס Passbook לאחסון פריטים כמו כרטיס טיסה, וואצ'ר לבית מלון או כל סוג אחר של מידע, אתם בוודאי מעוניינים מדי פעם לשתף את המידע הזה עם אנשים אחרים. בין שאתם רוצים לשתף פרטי מלון וכרטיס טיסה עם מישהו שנוסע איתכם, ובכן שאתם רוצים לשתף כל סוג אחר של מידע, Passbook מאפשרת לכם לשתף במספר לחיצות בודדות.

קרא עוד »

איך להגדיר את ה-iCloud בטלפון שלכם?

אם לא הגדרתם חשבון iCloud בהפעלה הראשונה של המכשיר שלכם, תוכלו להוסיף חשבון בכל עת. לאחר שתפתחו חשבון, תוכלו להגדיר את כל השירותים שתרצו לסנכרן עם חשבון ה-iCloud שלכם:

קרא עוד »