יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

סקר | איזה תכנים הכי מרתקים אתכם?

גולשי iPhoneil היקרים, רוצים להשפיע על תכני האתר? זה הזמן להצביע!

קרא עוד »

סקר | עד כמה באמת הפריצה רלוונטית בעבורכם?

מערכת ההפעלה iOS7 הנמצאת עפ"י כל הסקרים והתחזיות על פני כ-80 אחוז מכלל מכשירי ה iDevice, נחשבת כמערכת ההפעלה שהביאה את השינוי הגדול ביותר עבור פלטפורמת ה- iOS. מיום הקמתו. מלבד האפשרויות הרבות שאפל הטמיעו במערכת הפעלה זו, אפל שינתה גם את פונקציות מערכות ההפעלה עד לבלי היכר.

קרא עוד »

סקר | האם כבר עדכנתם את המק שלכם ל-OS X Mavericks?

ב-WWDC 2013 הוצגה מערכת ההפעלה החדשה עבור מחשבי המק של אפל העונה לשם OS X Mavericks, ואחת החדשות הגדולות שנשמעו באירוע המיוחד הוא מחירה של המערכת החדשה: חינם. כן כן, שמעתם נכון, אפל הידועה במחירם הגבוה והלא מוצדק לפעמים של מוצריה מציעה את הגרסה החדשה של OS X בחינם. בחירה תמוהה, לא?

קרא עוד »

דעה+סקר | האם כל התוספים יתמכו במערכת ההפעלה iOS7?

בעוד מספר מצומצם האנשים מרוצים מהשינוי הגדול אותו עשתה אפל, רבים האנשים החושבים כי מערכת הפעלה זו טרם הביאה את השינוי המיוחל לו כולם ציפו, ומחכים בקוצר לפריצה שתשוחרר בעוד פרק זמן לא ידוע. אך האם מרבית התוספים הפופלריים יתמכו בפריצה לכשתצא? כל זאת בכתבה הבאה:

קרא עוד »

סקר | האם אתם מתכננים לפרוץ את מכשירכם כשתשוחרר הפריצה?

אנו נמצאים כעת בתקופה מתוחה מאוד בעולם הסידיה ובעולם הג'יילברייק כולו, בעיקר עקב חוסר ההתקדמות בחודשים האחרונים בנוגע לשחרורה של הפריצה הלא קשורה לגרסאות 6 ומעלה של ה- iOS. אך נראה כי בזמן האחרון מחליטים משתמשים רבים שבעבר היו נוהגים לפרוץ את מכשירם על בסיס קבוע להישאר בלי פריצה, אך מהן הסיבות לכך? כל זאת ועוד - בהמשך הכתבה.

קרא עוד »

סקר | מהי אפלקציית היוטיוב הטובה ביותר?

לאחרונה פרסמנו כתבה ובה הצגנו לכם את אפליקציות היוטיוב (Youtube) הטובות ביותר שקיימות בחנות האפסטור, אשר יכולות לשמש כתחליף ראוי לאפליקציית היוטיוב של אפל שהוסרה לחלוטין החל מגרסה 6 של ה- iOS, ובעקבות הכתבה החלטנו כעת גם לצאת עם סקר.

קרא עוד »

מבחן השוואה | עצמת השמע – חזק, יותר חזק, הכי חזק…

אך מה עם האייפון 5? ובכן, באתר iClarified הצליחו לשים לב לעובדה שהספיקר באייפון 5 אפילו חזק יותר משל ה- 4S, לפחות משמיעה ראשונית, לכן הם הרימו את הכפפה וביצעו מבחן השוואה בין העוצמות של כל ששת מכשירי האייפון שיצאו מאז ומעולם.

קרא עוד »

סקר | חיי הסוללה ב- iOS 6 ובאייפון 5

בין אם הספקתם כבר לרכוש את מכשיר האייפון 5 החדש שאמנם לא הגיע בדרך רשמית אך כבר נמצא בארץ, או שהספקתם כבר לשדרג מכשיר קיים למערכת ההפעלה החדשה הלא היא 6 iOS כמובן, אחד מהחששות הראשונים הוא לא אחר מאשר חיי הסוללה.

קרא עוד »