יום חמישי , נובמבר 23 2017

Blog Archives

חינם לזמן מוגבל | GoNinja – הרגו את כל אויביכם

מדי פעם ופעם מתווספות עוד ועוד אפליקציות למאגר "החינם לזמן מוגבל", וכעת המשחק GoNinja של חברת Lilomi Inc מוצע להורדה בחינם לזמן מוגבל, במקום תג מחיר המשחק המקורי (0.99$). במשחק מלחמה זה תגלמו נינג'ה שמטרתה היא להרוג כמה שיותר סמוראים באמצעות כישורי זריזות ועוד...

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Empire Defense II – השתלטו על העולם

מדי פעם ופעם מתווספות עוד ועוד אפליקציות למאגר "החינם לזמן מוגבל", וכעת המשחק Empire Defense II של חברת Chengdu You Ju Software מוצע להורדה בחינם לזמן מוגבל, במקום תג מחיר המשחק המקורי (1.99$).

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Hero of Magic II – עזרו להציל את העולם

השתלטו על העולם מפלצות, אתה והצבא שלך היחידים שנשארתם בחיים והתפקיד שלכם הוא להציל את כדור הארץ משלטונם של המפלצות. ככל שתעברו יותר שלבים רמת המשחק תהפוך להיות קשה יותר.

קרא עוד »

חדש באפסטור | Fieldrunners 2 – משחק מלחמה מאתגר

מטרת המשחק היא לעצור את המתקפה ולכבוש את הצד השני, אך לא צריך לפחד, כי לנו יש כח מלחמה חזק יותר! בצד שלנו יש מגדלי הגנה, מגדלי קישור, מתקפת טילים, מגדלי ברק ועוד כלים נוספים אשר יעזרו לנו לנצח את האויב וכמובן, אולי הכי חשוב הוא להשתמש בכלים בצורה נכונה ולנצח בצורה זו.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | The Last Defender HD – משחק הצלפים

אוהבים משחקי מלחמה? נשק, פיצוצים, יריות, אקשן וכל הבלאגן מסביב? אם עניתם על כך בחיוב (קרוב לוודאי שכן) אז תחזיקו חזק וקחו אויר, כי משחק היריות בין המשובחים שנמצאים באפסטור מוצע כעת להורדה בחינם לזמן מוגבל!

קרא עוד »

המשחק Infinity Blade במבצע מטורף לכבוד ה- 1 באפריל

אין מה להוסיף במילים על המשחק המדהים הזה שזכה לתצוגה בלעדית בגרסתו השניה באירוע החשיפה של אפל. אתם מוזמנים לחטוף אותו במחיר חסר התקדים הזה ובתקופה הקצרה הזו המשחק מוצע כעת במחיר של כ- 0.99$ במקום 5.99$ רוצו להוריד!

קרא עוד »

המשחק Brothers In Arms® 2: Global Front עודכן לגרסה חדשה (1.0.4)

למי שאינו מכיר, המשחק הינו משחק מלחמה, בו תימצאו בין צבא לוחמים, אשר ילחמו נגד צבא האויב. אספו כסף וצברו XP על מנת לעלות רמות. במשחק תוכלו לבצע משימות שונות בעולמות שונים וכן לקנות נשקים שונים ועזרים בחנות בכסף שצברתם, שיוכלו לעזור לכם במהלך המשחק.

קרא עוד »

Waking Mars | חקרו וטפחו את כוכב מאדים עם משחק הרפתקאות חדש

בשנת 2097 גילו חיים על כוכב מרס (מאדים). כאשר משימתכם נתקלת במבוי סתום, אתם נדרשים ללמוד את רזי המערכת האקולוגית על מנת לשרוד. הזמן לא עובד לטובתכם ואתם נדרשים לקחת החלטה שתקבע את גורלו של הכוכב האבוד.

קרא עוד »