יום חמישי , נובמבר 23 2017

איתמר ביטון

שמי איתמר ביטון, חובב גאדג'טים ואת מוצרי Apple בפרט, מעצב גרפי מנוסה ומתכנת מסור ל-iPhone, אוהב להישאר מעודכן באפליקציות, חדשות והטוויקים הכי חדשים, וכאן כדי למלא את הצורך הזה גם אצלכם!

בחזרה ללימודים | גאומטריה – העוזרת האישית לגאומטריה

אפלקצית גיאומטריה תעזור לכם בכל השיעורים , עבודות מבחנים הקשורים לגיאומטריה. האפלקציה מכילה ממשק מרהיב ונוח המאפשר לכם לשנן בקלות את כל המשפטים לבגרות!

קרא עוד »

כתבת פרסום | אפליקציית שעות – הדרך הטובה ביותר לפתוח את שנת הלימודים!

האפליקציה הוותיקה והטובה ביותר לארגון וסידור מערכת השעות. שנה חדש, מערכת שעות חדשה, הרבה בלאגן? אל דאגה, הורידו עוד היום את אפליקציית "שעות" ותוכלו לסדר בנוחות המרבית את מערכת השעות שלכם, לבצע מעקב על המטלות ושעורי הבית וכו'.

קרא עוד »

אפליקציית Pinterest עודכנה לגרסה חדשה

בסנכרון כמעט מקרי עם שחרור האפליקציה של Pinterest למכשירי האנדרואיד, משתחררת גרסה חדשה לאפליקציה של הרשת החברתית המפורסמת גם אל מכשירי האייפון, ואפליקציה חדשה לגמרי למכשירי האייפד. העדכון והאפליקציה החדשה לאייפד זמינים להורדה בחינם היישר מחנות האפסטור.

קרא עוד »

האם האייפד מיני הולך להיראות כמו אייפוד טאץ' גדול יותר?

מוקדם יותר החודש, הבלוג המפורסם Gizmodo העלה תמונות של כביכול הדגם של מכשיר האייפד מיני אשר הורכב מחלקים של מכשיר האייפד המקורי. כעת, בתיאום עם השמועות, מודיע הבלוג כי אף על פי שהעיצוב שהוצג בתמונה הוא אכן אפשרי, סביר להניח שהמכשיר יהיה דק יותר:

קרא עוד »

בטלו את סיבוב המסך במכשיר עם תוסף חדש לטוויק Activator

אבל כמובן, כמו תמיד, אפל דאגו לעזור לנו גם עם זה, ו-iOS מאפשרת לנו לבטל את הסיבוב המעצבן בעזרת לחיצה על כפתור נחמד מאוד שמוחבא אי שם בצד השמאלי של שורת המולטיטאסקינג. אבל לחלק גדול מכולנו - הטירחה הזו עדיין קצת מעצבנת.

קרא עוד »

אפליקציית Procreate מקבלת עידכון משמעותי

Procreate, בין האפליקציות החזקות ביותר ביצירה של דברים כמו קליפים לדוגמא, בדיוק זכתה לעידכון נוסף. ואם העידכון הזה מוכיח משהו, הוא שהאפליקציה הזו בהחלט מתקדמת בכיוון הנכון. הסיבה שאני אומר את זה, היא שהאפליקציה הזו כבר הספיקה להוסיף תמיכה לכמה אביזרים נחמדים מאוד שעומדים להשתחרר למכשירי האייפד.

קרא עוד »

הפכו את האייפד שלכם לספר קריאה אמיתי עם ה-eBook Jackets

הנה עוד פרוייקט Kickstarter אשר יצר לעצמו קצת פרסום בזכות העובדה שעבר את הסכום שהיה צריך לגייס די הרבה כסף. ולמעשה, מדובר כאן בלא יותר מכיסויים חמודים מאוד למכשיר האייפד אשר נראים, ומתפקדים כמו אותם הספרים שתקנו בחנות הספרים.

קרא עוד »

צרו מספרי טלפון זמניים עם Burner

Burner היא אפליקציה + שירות חדש אשר מאפשר לכם ליצור מספרי טלפון זמניים אשר מקושרים אל מספר הטלפון שלכם ומסתירים אותו תחת מספר אחר, אותו תוכלו "לשרוף" (Burn) מתי שתרצו.

קרא עוד »