יום חמישי , נובמבר 23 2017

שחר יוסט

שמי שחר יוסט ואני בן 14. אני קורא במשך תקופה ארוכה את כל הכתבות באתר וכעת נראה לי שהגיע זמני גם לתרום לכם הגולשים. מאוד התחברתי לאפל ולכל הנושא באופן כללי ואני נמצא כאן על מנת לכתוב, לעזור ולענות על שאלות. ולבסוף, אם כבר לבחור באתר שעוסק באפל, אז למה לא לבחור באתר הטוב, הגדול ובעל העניין הרב ביותר בישראל?

חינם לזמן מוגבל | Sketchman HD – משחק מלחמה המתרחש על מחברת חשבון

מה עשיתם כשהשיעור היה משעמם? כנראה שלא רק אני הכנתי מטוסים מנייר והעפתי אותם... הרשו לי להציג לכם אלטרנטיבה אחרת שיפיג לכם את השעמום. במשחק, עליכם לעבור את כל השלבים במטרה לצאת מין עולם המשחקים המתרחש על מחברת חשבון.

קרא עוד »

חדש באפסטור | 9 Innings: Pro Baseball 2013 – משחק בייסבול ממכר

משחק הבייסבול האהוב לכל חובבי הבייסבול זמין להורדה! רוצים להרגיש איך זה להיות שחקן בייסבול הכי טוב...? תרשו לי להגשים לכם את חלומכם. במשחק, תוכלו להיכנס לנעליו של אחד מדמויות האהובות עליכם לצורך משחק נגדי מול הקבוצה השניה, כמובן שאתם חלק בלתי נפרד מהקבוצה, בדיוק כמו בחוקים הרגילים.

קרא עוד »

חדש באפסטור | Epic Raiders משחק מלחמה מאתגר

אתם צריכים לבחור את הכלים שיגנו עליכם מפני האוייבים. לאחר כל שלב שתצליחו לעבור, תקבלו עוד כסף. עם הכסף הזה אתם תוכלו לקנות שריון חדש, נשק חדש, ועוד דברים שיכולים לעזור לכם.

קרא עוד »

אפליקציית המייל Sparrow עודכנה לגרסה חדשה (1.3.1)

אפליקציית המייל הידועה Sparrow עליה דיווחנו בעבר עודכנה היום לגרסה חדשה (1.3.1). אפליקציית המייל הזו דומה במקצת לאפליקציית המייל המותקנת על המכשיר, אך באפלקציית המייל הזו יש כמה דברים חדשים ומרעננים במיוחד...

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Score! Classic Goals

אוהבים כדורגל? רוצים להבקיע גול לשוער הכי טוב? אם כך, זו בוודאי האפליקציה בשבילכם! נראה אתכם עוברים את כל הקבוצה שמולכם ומבקיעים גול! נראה לכם קל? תוכיחו... מדובר במשחק ממכר בעל גרפיקה מושקעת ביותר שלא יכול לשעמם אתכם ולו לרגע הקטן ביותר, במיוחד כשהוא זמין להורדה בחינם!

קרא עוד »

חדש באפסטור | HungryAge – שחקו בדינוזאורים

כנראה שהילד במשחק זה הסכים, אך כמובן שהוא לא ידע ממש מה לעשות איתו. האם כדאי לו ללמד אותו להיות חכם? או אולי להיות מפלצת שכולם מפחדים ממנה?! במשחק זה אתה הוא הבעלים של הדינוזאור! במשחק אתה צריך להלביש אותו, להאכיל אותו וכמובן, לצייד אותו בתחמושת!

קרא עוד »

המשחק Monty Elephant עודכן לגרסה חדשה (1.1)

המשחק Monty Elephant זוכה כעת לעדכון גרסה ומספרה (1.1) לצורך שיפור החוויה ולמי שעדיין לא מכיר את המשחק החמוד הזה, להלן סקירה קצרה עליו: במשחק זה אתם רוצים את הסוכריות (אולי לא רק במשחק) אבל עליכם להיזהר! יש בו כל מיני מוקשים, פצצות, רקטות והמון דברים נפיצים.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Fur and Feathers

במשחק עליכם לברוח מהחתול ולהתחבר לחבריך מאותו הסוג, במטרה לנצח כמובן. מדובר על משחק למכשיר האייפון/האייפד בלבד. במידה ותרצו לשחק משחק זה על מכשיר האייפד ( מומלץ ) הורידו את Fur and Feathers HD. המשחק עבור האייפד מגיע עם תמיכה מלאה בתצוגה רשתית.

קרא עוד »