יום חמישי , נובמבר 23 2017

אמיר אזולאי

DrawQuest – משחק ציור חברתי

אם אהבתם את Draw something, קרוב לוודאי שאפליקציית הציור החברתית הזו תעניין אתכם. הדבר המוזר באפליקציות מסוג זו הוא העובדה שאנשים עסוקים יותר במעקב אחר הדברים המגניבים שמשתמשים אחרים יוצרים, מאשר במשחק עצמו.

קרא עוד »

מדריך – פריצה לגרסה 5.1 באמצעות RedSn0w 0.9.10b6 עבור מעבדי A4 ומטה

המדריך מיועד עבור אלו שברשותם: אייפון 4 ומטה, אייפד, אייפוד טאץ' 4 ומטה. המדריך אינו מיועד עבור מכשירי אייפד 2 ואייפון 4S.

קרא עוד »

Warheads Medieval Tales משחק לחימה חדש בסגנון ימי הביניים

המשחק הינו משחק לחימה, בסגנון משחקי תפקידים, חביב ופשוט שיצא לאור לפני כיומיים דורש מעט מאמץ מצד המשתמש. נראה כאילו סר גווי הרשע מכה שנית. מיהו סר גווי? איזו הפתעה הוא מכין לנו? האמת היא שזה ממש לא משנה.

קרא עוד »

Hexus! מצרים העתיקה בכף ידכם – משחק חדש מבית ביגפיש

המשחק מביא בפניכם את מצרים העתיקה ותקופת הפרעונים. Hexus! יאפשר לכם להפוך למלך פרעה ולבנות עיר במצרים העתיקה. חיקרו את הקסוס משחק פאזל מלהיב והרבה כיף. המשחק הוא העתק של המשחק שהיה קיים עד כה רק למכשירי האייפד. וכעת ביגפיש מאפשרים גם לנו, בעלי המסך הקטן (אייפון ואייפוד טאץ') להנות ממשחק זה.

קרא עוד »

Tap The Frog 2 משחק חדש – הפכו את הצפרדע לנסיך..מבלי לנשק

המשחק מספק מגוון של משחקי מיומנות שבכולם מככבים צפרדעים. מהרגע בו תתחילו לשחק, גיבור המשחק, הצפרדע, ינסה להפוך לנסיך ולזכות בחזרה בבחירת ליבו. אתם (הצפרדע) תשחקו במגוון משחקונים ובמירוץ נגד הזמן.

קרא עוד »

Waking Mars | חקרו וטפחו את כוכב מאדים עם משחק הרפתקאות חדש

בשנת 2097 גילו חיים על כוכב מרס (מאדים). כאשר משימתכם נתקלת במבוי סתום, אתם נדרשים ללמוד את רזי המערכת האקולוגית על מנת לשרוד. הזמן לא עובד לטובתכם ואתם נדרשים לקחת החלטה שתקבע את גורלו של הכוכב האבוד.

קרא עוד »

SpeakEvents טוויק חדש שיקרא את ההודעות וההתראות של האייפון שלכם

הטוויק הוא מעין תוכנת עזר נלווית לסירי, הוא יקרא עבורכם בקול רם, לפי בחירתכם ולפי התאמה אישית את האימיילים, ההודעות וכו'. לא תצטרכו יותר לבדוק באופן ידני מי שלח לכם הודעה.

קרא עוד »

LandMarked | אפליקציה חדשה לשיתוף מקומות בלתי נשכחים

אתם מסיירים בעיר מסוימת בפעם הראשונה? חבר לעבודה לוקח אתכם למסעדה טובה? תרצו לחזור לאותה מסעדה בביקור הבא שלכם בעיר ואתם לא בטוחים היכן היא נמצאת? LandMarked היא האפליקציה שתעשה את העבודה בשבילכם.

קרא עוד »